středa 19. prosince 2012

Koupačka

Matějovi už táhne na osmý měsíc. Plazí se jak Meresjev (starší ročníky vědí o koho se jedná) a nic nenechá na pokoji. Sourozenci mají největší legraci z toho, když se jim ho podaří nalákat do jejich bunkru, tam ho zavřou a tančí oslavné tance, že prej chytili divokou slepici. Matěj se řehtá a je blažený. Asi se mu líbí být divokou slepicí.
Jen s tím jídlem je to jaksi slabší. Maminčiny přednosti stále vedou. Na zeleninu otevře pusu tak maximálně pětkrát, takže mám pětkrát možnost do něho trochu naládovat, pak je konec, sevře zuby k sobě, začne mlátit rukama a dožadovat se něčeho "lepčejšího".
Náš plaváček (fotil muž, já jsem držela plaváčka a snažila se Majdě zabránit skočit do vany šipku):PS: Bacil mě bacil. Tak dlouho jsem ignorovala příznaky nemoci, až mě to skolilo. Ale už jsem se odrazila ode dna - doufám.

Krásné těšení na Ježíška!
7 komentářů:

 1. Tak to je krásný kluk, hotový model :-) Máme skoro stejné foto v kyblíku naší cácorky :-)
  Jinak být divokou slepicí může být evidentně legrace, u nás už v tomto směru taky přituhuje a sourozenecké hrátky nabírají na intenzitě :-)

  OdpovědětVymazat
 2. A ještě přeji brzké uzdravení a i vám krásné Vánoce :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ta oka! Doteď jsem považovala modř očí své sestry za jedinečnou. Do budoucna mě čeká dilema...budou mít mé děti fotky z rodové modré vaničky, nebo se dám ke kýblikářům? Každopádně - brzké uzdravení Tobě a klidné Vánoce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pošli adresu, až z něj Matěj vyroste pošlu ti ho. Můžeš střídat kyblík a vaničku :)

   Vymazat
 4. přeju ať je líp.

  a jak se u nás říká: Kluk, jako cumel :)

  OdpovědětVymazat